ХТО МИ?

Директор ТОВ «ЦСППД» Ігор Леоненко

"До створення Центру стратегічних політико-правових досліджень мене спонукало насамперед те, що сьогодні існує велика прогалина у законотворчій діяльності."

Адже другий термін поспіль до Верховної Ради України попадає багато випадкових людей, які й гадки не мають, що таке законотворча діяльність. Не слід забувати, що парламент – вищий орган законодавчої влади! Його основне завдання – прийняття законів. Закони – це обов’язкові правила поведінки, за якими живуть всі громадяни України. Дуже прикро, що посади законотворців займають артисти, фотографи, військові, бізнесмени, лікарі, інженери та навіть люди без вищої освіти! Професійних юристів серед народних обранців дуже мало. Я вважаю, що кожен повинен займати своє місце та приносити користь іншим своєю діяльністю. Ідея створення нашого Центру не виникла раптово з метою створити власний бізнес та заробити гроші. В її основу закладено насамперед професіоналізм та побудову довіри. Я багато років присвятив створенню Товариства, пройшовши довгий професійний та життєвий шлях від держслужбовця до науковця, громадського діяча та підприємця. Весь цей час уважно вивчав громадську думку, консультувався з фахівцями та експертами в різних галузях науки і техніки, балотувався в парламент, переймав корисний досвід від видатних особистостей та професіоналів своєї справи. Зрештою, я виділив для себе три головних напрями, які стали основою діяльності Центру – якість, швидкість та професійність. Сьогодні ТОВ «Центр стратегічних політико-правових досліджень» – це потужний та серйозний конкурент на ринку професійних послуг – результат спільного багаторічного досвіду та професійної діяльності»

ТОВАРИСТВО
З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

«ЦЕНТР СТРАТЕГІЧНИХ ПОЛІТИКО-ПРАВОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ»

«Центр стратегічних політико-правових досліджень» створений у серпні 2016 року та зареєстрований як товариство з обмеженою відповідальністю в Міністерстві юстиції України. Товариство у своїй діяльності керується Конституцією України, Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, Законом України «Про господарські товариства», Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», іншим чинним законодавством України.

Основною метою створення та здійснення діяльності Товариства є дослідження діючого законодавства України, розробка нових проектів у політико-правовий сфері, передача їх за винагороду суб’єктам законодавчої ініціативи, органам державної влади та органам місцевого самоврядування, а також надання правової допомоги фізичним і юридичним особам.

Основними видами економічної діяльності товариства є:

  • діяльність у сфері права;
  • проведення розслідувань;
  • організація конференцій та торгівельних виставок;
  • інші види освіти, що не включені до інших категорій;
  • діяльність політичних організацій;
  • видання журналів та періодичних публікацій;
  • інші види інформаційних послуг, про які не йдеться у жодній з перерахованих категорій;
  • дослідження й експериментальні розробки в галузі суспільних і гуманітарних наук;
  • дослідження кон’юнктури ринку та виявлення суспільної думки;
  • інша професійна, наукова та технічна діяльність, яка не включена в інші категорії.

Ми прагнемо довести до широкого загалу громадян переваги наших фахівців в цих напрямах діяльності, а також забезпечити довіру і впевненість клієнтів при запиті послуг у наших експертів.

Офіційні документи
Статут
Витяг з реєстру

Наша команда

Наша команда складається виключно з професіоналів з багаторічним досвідом роботи у правовій сфері. Серед нас є науковці, адвокати, експерти з питань приватної охоронної та детективної діяльності.

ihor1

Ігор Леоненко

директор, кандидат юридичних наук, має багаторічний досвід оперативної роботи в ГУ МВС України в м. Києві, Центральному апараті МВС України, науковець та громадський діяч , кандидат в народні депутати України

Ольга Берова

адвокат, професійний юрист, має багаторічний досвід роботи в органах прокуратури м. Києва, помічника-консультанта депутата Київської міської ради

photo_2020-08-12_14-08-29_1
photo5384226588188585160

Дмитро Кравченко

юрист, правозахисник, керуючий партнер агенції Innovations Development Platform, спеціаліст в області інкубації оборонних технологій, має багаторічний досвід слідчої роботив ГУ МВС України в м. Києві

Юрій Бокий

юрист, директор охоронного підприємства «Бест-Охорона», має багаторічний досвід роботи в Державній службі охорони при ГУ МВС України в Київській області.

bokiy1

НАШІ ПАРТНЕРИ

Ми співпрацюємо безпосередньо з народними депутатами України та комітетами Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності та з питань правової політики. Крім цього, у нас встановлена тісна співпраця з правоохоронними органами – МВС, прокуратурою, СБУ, судами – загальними місцевими та апеляційними судами, Верховним Судом України, а також з іншими органами державної влади, підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності

Нашими партнерами є відомі адвокати та правозахисники, які виграли безліч справ та гучних судових процесів. Ми постійно обмінюємося досвідом та надаємо допомогу об’єднанням приватних детективів, журналістам та науковцями.

Это заголовок

Это заголовок

Это заголовок

Это заголовок

Это заголовок

Это заголовок

Пролистать наверх